ŞİRKET HABERLERİ

Demircioğlu Grup Yatırımlara Devam Ediyor Öncelikli hedefleri Müşteri Memnuniyeti ve Yüksek Ürün Kalitesi olan Demircioğlu Grup; Nisan 2014 tarihinde devreye aldığı boya öncesi,
Automechanika 2016 İstanbul Fuarındayız Automechanika İstanbul 7-10 Nisan 2016 tarihlerinde 7. Holde C-115 numaralı standımızda ağırlamaya hazırlanıyoruz.
Katalog İndirin Demircioğlu güncel kataloğunu indirebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Firmamız , 1964 yılında Bursa'da küçük bir atölye olarak faaliyete başladı. O yıllardaki araç potansiyeline bağlı olarak aktarma organları dizaynı ve tamiri ile birlikte , 1986 yılına gelindiğinde müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda imalat sektöründeki yerini aldı.

Üretim kapsamına aldığı yedek parça ve şase imalatından Türkiye'nin önde gelen bir üretisi oldu. Büyüyen otobüs , kamyon ve dorse sektörüne ait profil şase , körük taşıyıcı traversleri, viraj denge çubukları , körük alt pistonları ve üst pleytlerinin üretimini yapan frmamız , kaliteli üretim ve çağdaş işletme anlayışı , ülke ekonomisine sağladığı katma değer ve tüketiciye verdiği hizmet ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.